Strona główna1 » O nas

O nas

WITAMY NA STRONIE PRODUCENTA wysokiej jakości czapek i funkcyjnej odzieży sportowej.

Lamberg to producent czapek dzianych, opasek, tuneli oraz szali, a także funkcyjnej odzieży sportowej, wykorzystujący w produkcji najwyższej jakości surowce dostępne obecnie na rynku. Oferujemy produkty wytworzone z akcentem na design i najwyższą jakość. Dbamy o modne, aktualne wzornictwo oraz na bieżąco urozmaicamy ofertę wprowadzając do niej ciekawe nowości z rynku surowcowego.

Każdego roku przygotowujemy obszerną i zróżnicowaną kolekcję w oparciu o obowiązujące trendy i sugestie naszych klientów, a także nowości na rynku surowcowym. Naszym priorytetem jest produkcja modnych oraz funkcjonalnych nakryć głowy, ze szczególnym naciskiem na modny design oraz najwyższą wartość użytkową każdego produktu. Bezwzględny walor każdego produktu stanowi jego jakość.

Wszystkie surowce posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i przeznaczenie, właściwości użytkowe i nie zawierają szkodliwych substancji. Są rygorystycznie sprawdzane są pod kątem bezpieczeństwa dzieci. Nie stosujemy przędz uczulających. Dbamy o ochronę środowiska.

Posiadamy własne biuro projektowe. Współpracujemy z najlepszymi w branży projektantami i programistami. Oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Zezwalamy na audyty firmom zewnętrznym które powierzają nam produkcję czapek i odzieży pod własną marką.

Współpracujemy z klientami z całego świata, znanymi markami z branży modowej oraz outdoorowej, obsługujemy klientów indywidualnych posiadających własne kolekcje, a także: sieci handlowe, ekspedycje, kluby sportowe, agencje reklamowe oraz szkoły. W bogatej ofercie prezentujemy szeroki wachlarz usług projektowych oraz bogate zaplecze surowcowe, by jak najlepiej realizować potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku i każdego klienta.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje świadczenie obsługi zleceń na najwyższym poziomie na każdym etapie współpracy.

Zaufały nam już wiodące polskie i zagraniczne marki, dla których wykonujemy zlecenia brandingowe. Jak nikt inny łączymy modę z komfortem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Przejdź do strony głównej